CyberArk nowym partnerem merytorycznym Fundacji i Akademii !

CyberArk nowym partnerem merytorycznym Fundacji i Akademii !

02.09.2019
CyberArk nowym partnerem merytorycznym Fundacji i Akademii !

Jest nam niezmiernie miło poinformowac, że nowym partnerem merytoryczym Akademii Zarządzania IT Administracji Publicznej oraz Fundacji IT Leader Club Polska została firma CyberArk z Newton, Massachusetts ze Stanów Zjednoczonych. Jest to kolejny krok w umacnianiu Fundacji w szerzeniu wiedzy na temat cyberbezpieczeństwa wśród członków Fundacji oraz słuchaczy Akademii.

CyberArk to cieszący się powszechnym zaufaniem ekspert w dziedzinie bezpieczeństwa kont uprzywilejowanych. Zaprojektowane od podstaw z myślą o bezpieczeństwie rozwiązanie CyberArk Privileged Account Security Solution to najbardziej wszechstronny i kompletny produkt do ochrony kont uprzywilejowanych, przeznaczony do wdrożeń zarówno w lokalnych środowiskach IT firm, jak i w chmurze oraz w środowiskach OT/SCADA.

CyberArk PAS pozwala kompleksowo chronić konta uprzywilejowane oraz stworzyć spójną politykę bezpieczeństwa poświadczeń zarówno dla użytkowników jak i maszyn czy aplikacji, a hasła, klucze SSH i sekrety przechowuje w szyfrowanym i w pełni audytowanym sejfie. System daje możliwość zabezpieczenia organizacji przed wieloma atakami polegającymi na nieuprawnionym pozyskaniu poświadczeń użytkownika uprzywilejowanego i umożliwia egzekwowanie ograniczenia uprawnień dostępowych, nagrywanie i izolację sesji uprzywilejowanych.

https://www.cyberark.com/