Forum Cyfrowej Administracji Publicznej

Szanowni Państwo,

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Fundacja IT Leader Club Polska uruchamia nowe coroczne Forum Cyfrowej Administracji Publicznej (w skrócie FCAP). 

Idą powołania tego nowego wydarzenia w Polsce jest chęć pogłębienia integracji środowiska Liderów i Profesjonalistów z obszaru cyfryzacji sektora administracji rządowej i samorządowej przy Akademii Zarządzania IT Adminstracji Publicznej.

Głównym celem Forum ma być zderzenie potrzeb oraz oczekiwań wszystkich zainteresowanych cyfryzacją polskiej administracji. Z jednej strony chcemy corocznie rozmawiać o przyszłość i wyzwaniach technologicznych „digital government’u” w naszym Kraju ale z drugiej, bardzo mocno będziemy akcentować kwestię kształcenia kadr IT sektora publicznego, które musi udźwignąć kompetencyjnie bardzo ambitne oczekiwania Rządu i samych Obywateli.

Forum będzie funkcjonować, jako niezależne pozarządowe wydarzenie, stowarzyszone z jedną z największych imprez IT pt. DELL Technologies Forum 2018. Koncepcja realizacji wydarzenia obok kluczowego branżowego eventu, ma za zadanie pokazać uczestnikom FCAP w przestrzeni Expo, kierunki rozwoju nowoczesnych rozwiązań IT w Polsce i na Świecie. 

W części głównej I-go Forum Cyfrowej Administracji Publicznej (FCAP) poruszymy pięć niezależnych sesji tematycznych w obszarze: 

•    Innowacje i technologie w sektorze publicznym
•    Kompetencje cyfrowe w sektorze administracji publicznej. Lider XXI wieku
•    Dane, informacja, wiedza w zarządzaniu wartością organizacji publicznej
•    Gospodarka współdzielenia w architekturze informacyjnej Państwa
•    Cyberbezpieczeństwo instytucji publicznych

Forum odbędzie się 11 września 2018 r. w godz. 10.00 – 17.45 w hali EXPO XXI w Warszawie na ul. Prądzyńskiego 12/14 a tematem przewodnim będzie:

"Cyfrowa administracja oparta na wiedzy i kompetencjach"

 

REJESTRACJA*: http://www.itleader.org.pl/rejestracja-na-forum-cyfrowej-administracji-publicznej.html

* tylko dla pracowników administracji publicznej

W przypadku pytań prosimy o kontakt: ##qxjgd#at#pzpstbxpxi.tsj.ea##

Gorąco zapraszamy,

Zespół Fundacji IT Leader Club Polska